返回产品列表

YLEV7K-P7
便携式充电盒 7KW
强劲7KW便携式充电器,蓝色CEE工业插头,宽电流范围(8-32A)。适合出行和灵活充电。
产品特性
- Type A + 30mA leakage protection
- OLED display with select button
- Adjustable current: 8A/16A/20A/32A
- Temperature sensor and plug adapter
- Blue CEE industrial plug
认证资质
CEIEC 61851-1IEC 61851-22SAE J1772
技术参数
| power | 7KW |
| input | 230VAC±20%, 50/60Hz, 1-phase |
| current | 8-32A adjustable |
| connector | Type 2 Plug, 5M cable |
| inputPlug | NEMA 14-50 / Blue CEE |
| protection | IP65, IK10 |
| rcd | Type AC 30mA / RCMU Type A+DC6mA optional |
| standbyPower | <2W |
| operatingTemp | -30°C to +55°C |
| dimensions | 210×88×50mm |
| weight | 2.5Kg |
| cooling | Natural cooling |