返回产品列表

YLEV035K-P035
便携式充电盒 3.5KW
超紧凑便携式充电器,电流可调(8-16A)。Schuko插头,OLED显示屏,IP65防护等级,全天候使用。
产品特性
- Type A + 30mA leakage protection
- OLED display with select button
- Adjustable current: 8A/10A/13A/16A
- Temperature sensor and plug adapter
- Compatible with all EVs on market
认证资质
CEIEC 61851-1IEC 61851-22SAE J1772
技术参数
| power | 3.5KW |
| input | 230VAC±20%, 50/60Hz, 1-phase |
| current | 8-16A adjustable |
| connector | Type 2 Plug, 5M cable |
| inputPlug | Schuko |
| protection | IP65, IK10 |
| rcd | Type AC 30mA / RCMU Type A+DC6mA optional |
| standbyPower | <2W |
| operatingTemp | -30°C to +55°C |
| dimensions | 210×88×50mm |
| weight | 2.02Kg |
| cooling | Natural cooling |